Етапи будівництва будинків з бруса

Дерев`яні будинки найбільш екологічні та природні. У таких будівлях оздоровлюється організм, підвищується імунітет, в них тепло і комфортно в будь-який час року. Але і споруди з дерева можуть істотно різнитися між собою - їх зводять з різних проектів, з різного типу деревини. Найбільш популярними (але і дорогими) на сьогоднішній день є будинки з бруса.

Проектування будинку

Перший етап, який проходить кожен майбутній домовласник – створення проекту. Проекти дерев`яних будинків з бруса можуть бути як типовими, так і індивідуальними. Але, в будь-якому випадку, довірити створення плану будівництва краще професіоналам.

Що насамперед слід врахувати при проектуванні дерев`яного будинку?

  • розміри будівлі;
  • кількість кімнат і поверхів;
  • висота будинку;
  • конструкція даху;

Враховуйте стандартну довжину бруса – якщо стіни вашого майбутнього будинку перевищують розмір 6 метрів, то буде потрібно стикувати брус по довжині.

Як скласти кошторис?

Кожен власник перед початком будівництва будинку прагне з`ясувати – скільки коштуватиме весь комплекс робіт і розрахувати свій бюджет. З чого почати? В першу чергу при складанні кошторису враховується вартість деревини (а вона може варіюватися в залежності від виду дерева, його якості і кількості). Не забувайте при цьому про захисні засоби – щоб уникнути проблем з деревиною, вона повинна пройти ретельну обробку. Ціна на речовини, що захистять від пожежи, засоби від шкідників, гідроізоляцію також становлять значну частину кошторису.

Компанією «Дереводім» здійснюється здача будинків «під ключ», тобто з повним підключенням всіх комунікацій. Не забувайте про цей момент при розрахунках витрат.

Особливості будівництва будинку з бруса

Ознайомившись з кошторисом і підготувавшись до початку робіт фінансово, можна приступати до зведення будівлі. З чого починається будь-яке будівництво? Вірно, з закладки фундаменту. Величезна перевага дерев`яних будинків – можливість укладання полегшеної основи, так як вага самої будови порівняно невелика.

Будівництво дерев`яного будинку (див. на http://derevodim.com.ua) – завдання не з простих, але для фахівців з досвідом подібних робіт не становить труднощів. В першу чергу на фундамент укладають підлогу, а потім починають зводити одночасно внутрішні і зовнішні стіни. Уже на цьому етапі починає вимальовуватися образ майбутнього будинку.

Установка даху – завершальний етап складальних робіт. Після того, як будинок набуває цілісний вигляд, починається найцікавіше – облаштування житла. Необхідно провести комунікації, втілити в життя дизайнерські ідеї і приділити час ландшафту. Повірте, результат вас обов`язково здивує!

Дерев`яні будинки – одні з найбільш простих і нескладних в зведенні будівель. При цьому, вони приголомшливо красиві, дарують тепло і затишок. Весь комплекс будівельних та оздоблювальних робіт не займе у професіоналів багато часу і вже в недалекому майбутньому ви зможете в`їхати в свій новий, розкішний будинок.


Разное интересно:

Загрузка...