Полезные советы

Магазин «Теплоцентр» – комфорт та затишок у кожній хаті

19.08.2021 Просмотры: 246«Теплоцентр» - інтернет-магазин, що спеціалізується на продажу кліматичної техніки для вашого будинку, завдяки якій можна створити затишок як в будинку, так і на підприємствах, складах. На офіційному сайті компанії можна купити інсталяцію, автономні опалювальні та вентиляційні системи, і все за доступними цінами.

Опис магазину «Теплоцентр»

Діяльність магазину розпочалася у 2001 році в місті Чернівцях. В асортименті на той момент були тільки газові котли, електричні водонагрівачі, радіатори, а також комплектуючі набори для установки опалювальної системи. Згодом, коли продукція стала більш популярною, і з`явилися постійні клієнти, працівники компанії вирішили розширити вибір і освоїти нові сегменти продажів. Головне завдання магазину - забезпечення повноцінного обслуговування споживача, починаючи від початкової консультації у виборі техніки, закінчуючи сервісним обслуговуванням.

Сьогодні асортимент постійно поповнюється на кілька сотень одиниць, завдяки чому покупці мають можливість підібрати для себе відповідний товар, що відрізняється високим рівнем якості. Клієнти магазину часто звертаються за допомогою в складанні проектування опалювальної системи, за установкою та налаштуванням обладнання. Крім того, кожен отримує гарантію якості виконаної роботи, а також сервісний супровід після монтажу техніки.

Асортимент магазину

У магазині «Теплоцентр» працює згуртована команда кваліфікованих фахівців, що мають досвід у розв`язанні інженерно-технічних питань понад 20 років. За цей час асортимент товарів значно збільшився. Сьогодні в каталозі на офіційному сайті компанії https://teplocentr.ua/ можна ознайомитися з понад 30 тисяч товарних одиниць, що мають сертифікат і відрізняються високим рівнем якості з гарантією від світових виробників.

Магазин «Теплоцентр» спеціалізується в наступних напрямках:

 • опалювальна система;
 • водопостачання та водовідведення;
 • система кондиціонування та вентилювання;
 • каналізація (внутрішня, зовнішня, ревізійна);
 • клімат-контроль;
 • інсталяція санвузла з усією необхідною сантехнікою;
 • керамічна плитка;
 • регулююча арматура запірного типу.

Крім цього, в асортименті є різні труби та з`єднувальні елементи (фітинги). Також клієнт може ознайомиться з альтернативними джерелами енергії.

Причини, чому варто вибрати магазин «Теплоцентр»

Багато клієнтів вибирають для покупок саме магазин «Теплоцентр», що обумовлюється наступними причинами:

 • широкий вибір товару;
 • детальний опис продукції, завдяки чому не виникає зайвих питань з приводу додаткової інформації;
 • можливість оформити замовлення в будь-який час доби;
 • наявність знижок та акційних пропозицій.

Крім цього, покупець отримує товар з адресною доставкою, тим самим заощаджуючи час і сили на похід в магазин. Судячи з активного розвитку магазину, працівники не збираються зупинятися на досягнутому успіху. Каталог на постійній основі поповнюється новою продукцією, оновлюється інтерфейс сайту, завдяки чому покупки стали приємнішими та зручнішими.


Сохранить в:

InfoHome.com.ua - ежедневный иллюстрированный интернет-журнал о последних тенденциях и самых значимых событиях в области архитектуры, дизайна и искусства. Мы не ограничиваем себя узкими отраслевыми рамками - мы пишем и говорим о дизайне, архитектуре и искусстве в целом.

Infohome.com.ua © 2021 Перепечатка материалов разрешена с указанием активной гиперссылки.