Полезные советы

Переваги модульного будівництва

20.08.2021 Просмотры: 252Будівництво домівок з модулів вже давно використовується не тільки в індустріальних цілях, але й для щоденного побутового користування. Такий тип будівель має велику кількість переваг перед традиційними блоковими конструкціями. Сьогодні споруда модульного котеджу або офісу дозволяє сильно заощадити та отримати в найкоротші терміни повністю готовий до експлуатації будинок.

фото: moduldom.com.ua

Що таке модульний будинок?

Збірний модульний будинок - це конструкція з окремих дерев`яних або металевих секцій, які відразу виробляються комплектом на заводі та доставляються до місця зведення в готовому вигляді. Далі модулі монтуються, і створюється повноцінна будівля. Нічого складного в такому методі будівництва немає. Більш того, надалі можливе розширення будинку за допомогою додаткових прибудов.

У самому модульному будинку можна провести повноцінні інженерні комунікації, які забезпечать приміщення електрикою і водопостачанням. Можливо й зовсім переобладнати все в приватний будинок, розмістивши кухню, санвузол і спальню з обігрівом у зимовий період.

Плюси будівництва модульних будинків

До модульного будівництва вдаються з наступних причин.

  1. Такі будинки зводяться дуже швидко. Середній час виготовлення - 6 днів, в залежності від кількості необхідних модулів. Сам же монтаж може бути виконаний за один день.
  2. До модульної будівлі можна підвести інженерні мережі або ж використовувати автономну інфраструктуру - опалення, електрику, водопостачання та вентиляцію приміщень. Це дозволяє зводити будівлі в суворих умовах, де немає поруч можливості організувати підключення до централізованих мереж.
  3. Модульні будинки можна використовувати на нерівних поверхнях і пересувати їх при необхідності, демонтаж і монтаж займуть всього кілька діб, а міцність матеріалів забезпечить багаторазове використання модулів при постійних переміщеннях.
  4. У постійних модульних будівлях можна обладнати додатковий шар стін для теплоізоляції приміщення, що забезпечить комфорт і тепло в будь-яку пору року.

Будівлі з модулів можуть використовуватись у різноманітних сферах життя, що підкреслює їх універсальність.

Для чого використовуються модульні будинки?

Найчастіше такі споруди використовуються в торгівлі та будівництві. Для бізнесу можна встановити зручний модульний кіоск за лічені дні, тоді як в будівельній справі не обійтися без мобільної та універсальної побутівки з можливістю демонтажу та переміщення. Також модульні конструкції часто замовляють для будівництва тимчасового або постійного офісу.

Універсальність і можливість використовувати інженерні мережі дозволяють обладнати комфортабельний дачний будиночок.

Компанія «МодульДом™» вже понад 13 років займається зведенням модульних конструкцій. Тому, якщо потрібні подробиці про даний тип будівництва та способи застосування будівель, досить звернутися до консультанта компанії. Більше інформації можна отримати на сайті www.moduldom.com.ua.


Сохранить в:

InfoHome.com.ua - ежедневный иллюстрированный интернет-журнал о последних тенденциях и самых значимых событиях в области архитектуры, дизайна и искусства. Мы не ограничиваем себя узкими отраслевыми рамками - мы пишем и говорим о дизайне, архитектуре и искусстве в целом.

Infohome.com.ua © 2021 Перепечатка материалов разрешена с указанием активной гиперссылки.