Полезные советы

Ліжко для дитини: на що звернути увагу?

18.12.2021 Просмотры: 215Меблі для сну – найважливіший предмет обладнання у дитячій кімнаті. У магазинах багато гарних ліжок. Який варіант обрати? Дитячі ліжка на замовлення від delavega.ua/lizhka/dityachi-lizhka — це поєднання якості меблевих матеріалів, практичної функціональності та безпеки дитини. Є кілька моментів, які слід враховувати, щоб підібрати потрібний предмет меблів. Дитині важливо спати комфортно та безпечно. Також необхідно враховувати практичні та естетичні аспекти.

Ліжко, що підходить для віку дитини

Ліжко не повинно бути занадто маленьким. При його виборі слід враховувати вік та зростання дитини.

  • Перше ліжко має бути довжиною 120 см.
  • Коли дитині виповниться 3 роки, ліжко добре замінити на велике, тобто 140 х 70 см. Меблі довжиною 140 см можна використовувати, доки дитина не піде до школи.
  • Вирішальним фактором при виборі дитячого ліжечка є зростання малюка. Можливо, вже раніше виникне необхідність замінити ліжко більшим. Можна обрати модель довжиною 160 см і більше, тоді вона прослужить довше.
  • Для дітей молодшого віку рекомендуються ліжка із перилами. Завдяки їхній присутності дитина не впаде на підлогу під час сну. Добре, якщо пізніше, коли вони вже не знадобляться, їх можна буде зняти. Також слід уникати гострих країв та кутів, які може зачепити малюк.

Практичні міркування при виборі ліжка

При виборі ліжечка для дитини необхідно враховувати практичні міркування. Слід проаналізувати, чи потрібні контейнери для постільної білизни. Це дуже вигідно у маленькій кімнаті. Навіть якщо постільна білизна завжди повинна бути зверху, такі додаткові відсіки стануть у пригоді. Ящики під ліжком можуть бути різних розмірів. Іноді це один або два великі контейнери. Іноді ящиків більше, і вони також є місцем для дитячих скарбів, наприклад, книг або іграшок. Коли потрібний додатковий простір для зберігання різних речей, варто обрати такий предмет меблів, який його забезпечить.

Меблі, які сподобаються дитині

Обираючи ліжко або щось для дитячої кімнати, варто подбати про те, щоб меблі сподобалися дитині. Дитячі меблі мають приємний зовнішній вигляд. Якщо врахувати смаки дитини, вона чудово почуватиметься у своїй кімнаті. Є ліжка, що нагадують кораблі та автомобілі. Можна знайти модель для принцеси чи розраховану на маленького футболіста. Такі меблі обирають для дітей молодшого віку.

Найголовніше, щоб ліжко мало правильні габарити. З маленькими дітьми важлива безпека. На вибір дитячого ліжка також впливатиме необхідність зберігання речей та необхідність економії місця у кімнаті. Також варто керуватися смаком та інтересами дитини.


Сохранить в:

InfoHome.com.ua - ежедневный иллюстрированный интернет-журнал о последних тенденциях и самых значимых событиях в области архитектуры, дизайна и искусства. Мы не ограничиваем себя узкими отраслевыми рамками - мы пишем и говорим о дизайне, архитектуре и искусстве в целом.

Infohome.com.ua © 2022 Перепечатка материалов разрешена с указанием активной гиперссылки.