Лайфхаки и полезные советы

Сучасна бруківка від виробника

24.06.2022


КраснеБрук - виробник не лише надійного, а й стильного мощення. Чому варто обрати бруківку в якості покриття? Функціональність бруківки визначають її експлуатаційні характеристики: водонепроникність, міцність, морозостійкість. Покриття витримує значні навантаження та перепади температури. Крім цього є екологічним та не виділяє сторонніх запахів. 

Різноманітність елементів  дозволяє обрати будь-який дизайн та втілити його в життя. Це може бути лаконічний стиль з рівними чіткими лініями та приглушеними відтінками, або ж яскраві елементи з незвичною геометричною формою. 

Ціна бруківки від виробника суттєво відрізняється, адже вам не доведеться переплачувати посередникам. Ви можете купити бруківку та замовити її доставку, адже самостійно перевезти піддони вагою до 1,5 тонни буде складно. На такий випадок у Краснебрук є послуга доставки маніпулятором. Піддони привезуть на місце призначення цілими та неушкодженими, та розвантажать без зусиль. 

Виготовлення бруківки КраснеБрук

Бруківка Краснебрук виготовляється за допомогою технології вібропресування. Автоматизоване виробництво дозволяє з високою точністю виміряти пропорції компонентів для бруківки.

Виготовлення бруківки проходить в два етапи. Спочатку розмішують складові для першого шару, та заливають його на вібропрес. В другий шар крім цементу, піску та води додають кольоровий пігмент. Його виливають поверх нижнього шару. Ущільнення бруківки на вібропресі триває до 60 секунд, після чого їй надають форму.

Готові вироби відправляються набиратись міцності: спочатку бетонна суміш застигне та затвердіє. Перш ніж виріб стає міцним, мине близько 28 днів. Весь цей час бруківка зберігається в спеціально призначеному приміщенні, де дотримуються температурного режиму. 

Різновиди мощення від КраснеБрук

Бруківка має різні форми, забарвлення й товщину. Ви можете обрати її відповідно до цих трьох характеристик та зробити мощення ідеальним для вас.

Викласти можна територію біля торгового центру, відпочинкового комплексу, бізнес-центру, приватної садиби, алеї в парку чи доріжки в саду. Пішохідні тротуари та автостоянки також гарно виглядають з цим мощенням. Бруківка витримує значне навантаження від пішохідного до інтенсивного автомобільного руху. 

Краснебрук - це виробник чудових форм елементів бруківки: Фантазія, Фалка, Хвиля, Гармонія, Цегла, Старе Місто, Доміно, Римський камінь. Кожен вид бруківки має певний набір елементів, що відрізняються за формою та розміром, проте разом складають чудову композицію. Таким чином візерунок виходить ритмічний та цікавий. 

Ділянка, яку ви плануєте викласти, може мати прямокутну, овальну чи круглу форму. Відповідно можна обрати бруківку з заокругленими краями або ж чіткими строгими лініями. Задати настрій допомагає й забарвлення елементів: чорний, червоний, жовтий, сірий, зелений, білий, коричневий, теракотовий. Окремим видом є колормікс, де колір нанесений нерівномірно, та виглядає природно.