Домашние гаджеты

iPhone 14 проти iPhone 14 Pro: чи варто платити більше?

02.11.2022


Серія iPhone 14 — це найновіша лінійка смартфонів від Apple, базовою моделлю якої є iPhone 14. Але як стандартна модель порівнюється з Pro?

У типовому стилі Apple вона випустила чотири різні варіації моделі iPhone 14. Більше про них можна почитати за посиланням https://apptown.com.ua/blog/iphone_14_and_14_pro_max.

Маючи на вибір такі різні телефони, може бути складно вибрати той, який підходить саме вам. Ось чому ми тут, щоб розкрити всі відмінності між iPhone 14 і iPhone 14 Pro. Читайте далі, щоб дізнатися про ключові відмінності в ціні, дизайні, специфікаціях і терміні служби акумулятора.

Камера

Однією з найбільших відмінностей між цими двома моделями є камера. IPhone 14 оснащений 12-мегапіксельною основною камерою та 12-мегапіксельною ультраширокою камерою. Є підтримка Smart HDR 4, 2-кратне оптичне збільшення та 5-кратне збільшення.

Ппередня камера чудово передає точні відтінки шкіри, а обидві задні камери дуже добре справляються зі знімками в умовах слабкого освітлення. Кольори мають тенденцію до різкості, а зображення містять багато деталей і чудовий динамічний діапазон.

З іншого боку, iPhone 14 Pro має 48-мегапіксельну основну камеру, 12-мегапіксельну ультрашироку камеру та 12-мегапіксельний телеоб’єктив, який підтримується квадропіксельним сенсором. Він оснащений 3-кратним оптичним збільшенням, 2-кратним оптичним збільшенням, 6-кратним діапазоном оптичного масштабування та цифровим збільшенням до 15-кратного.Це перший iPhone з 48-мегапіксельною камерою, і стверджується, що це один із найкращих камерофонов, які ви можете придбати. Він пропонує широкий набір датчиків, об’єктивів і опцій, які дозволяють користувачам знімати майже все, від селфі, гідних Instagram, до макрознімків.

iPhone 14 Pro може робити чудові знімки незалежно від умов і перемикається в нічний режим набагато швидше, ніж його попередник. Зрештою, якщо ви шукаєте телефон з найкращою камерою з двох, iPhone 14 Pro — це ваш вибір.

Акумулятор

Apple не відома тим, що має найкращий час автономної роботи, але iPhone серії 14 покращив своїх попередників. Під час нашого тестування ми виявили, що iPhone 14 розрядився на 8% після години перегляду вмісту HDR зі 100% яскравістю.

Загалом, iPhone 14 міг би комфортно провести нас протягом насиченого, напруженого дня з 20-30% заряду акумулятора, що залишився перед сном, і до 40% у спокійні дні.

iPhone 14 Pro показав трохи слабшу продуктивність: 10% заряду батареї після години перегляду HDR-контенту зі 100% яскравістю. Ми повідомляли, що з 8 ранку до півночі рівень заряду батареї становив 15-20%, що трохи менше, ніж у iPhone 14, але недостатньо, щоб відчути значну різницю.

Екран

iPhone 14 оснащений 6,1-дюймовим дисплеєм OLED Super Retina XDR. Роздільна здатність становить 2532×1170 з підтримкою True Tone, HDR і коефіцієнтом контрастності 2 000 000:1. Apple стверджує, що дисплей може досягати яскравості 800 ніт під час звичайного використання та 1200 ніт максимальної яскравості під час вмісту HDR.

Ми були розчаровані, побачивши відсутність ProMotion і адаптивної частоти оновлення 120 Гц, і це помітно для всіх, хто користувався цією технологією раніше. Незважаючи на це, ми вважаємо екран хорошим, з точними кольорами та достатню яскравість для вражаючої продуктивності HDR.