Дизайн и интерьер

Циркуляція повітря: шляхом інновацій

12.10.2023


Здоровий мікроклімат в приміщенні – запорука повноцінного дихання. За відсутності правильного повітрообміну неможливо забезпечити людей достатньою кількістю кисню. Погана вентиляція провокує виникнення цілої низки проблем. Незначна кількість кисню та велика частка вуглекислого газу в повітрі негативно відображаються на загальному самопочутті, спричиняючи:

  • головний біль та втому;
  • зниження концентрації й працездатності;
  • виснаження всього організму.

Пил, що накопичується в приміщенні, потрапляє всередину організму разом із алергенами та бактеріями, які згодом подразнюють горло та викликають нежить і сльозотечу. Волога ж призводить до появи цвілі й грибка, псування меблів і предметів декору. Чи існує рішення – ефективний засіб, що дозволить запобігти виникненню подібних ситуацій? Так, побутові рекуператори повітря PRANA.

Краще рішення на сучасному ринку

Приточно-витяжна вентиляційна система українського виробництва, інноваційні рекуператори PRANA – пристрої які є найкращими в наш час. Продукт поєднав у собі сучасні технології й матеріали. Він унікальний, адже виробник зміг скомбінувати в ньому тонкі енергії свіжого повітря та іонний склад, зберігши енергетичні та природні властивості.

Здоровий мікроклімат – не лише чисте повітря, що насичене киснем. В приміщенні обов’язково має бути тепло. Виробник рекуператорів Прана знайшов вихід – мідний теплообмінник, через який передається теплова енергія повітряних потоків. Основою даного вузла є мідна пластина, тобто природний антисептик. Завдяки ньому шкідливі бактерії не накопичуються в робочому модулі. Цей елемент не псується та дуже стійкий до корозії. Він має неймовірно високий коефіцієнт теплопровідності, тож суттєво заощаджує енергоресурси.

Рекуператори PRANA не мають конкурентів як в Україні, так і за її межами. Вони дуже стильні та компактні. Обравши подібний пристрій, споживач не прогадає, адже він зможе купити не лише елемент для якісного повітрообміну, а й предмет, що гармонічно доповнить існуючий інтер’єр. Виробник надає можливість підібрати рекуператор у бажаній кольоровій гаммі. Він може бути як побутовим, так і промисловим, в залежності від локації, яка потребує в його установці.

Сучасне обладнання успішно програмується, щоб згодом керуватися за допомогою пульта чи мобільного додатку, який встановлюється буквально за кілька хвилин. Кожен пристрій укомплектований Вай-фай модулем, тому може керуватися не лише з будь-якої точки України, а й світу, головне, щоб був інтернет.

Інноваційне обладнання встановлюється за допомогою алмазного буріння. Воно ефективно видаляє з квартири відпрацьоване та транспортує натомість чисте повітря, зберігає бажану температуру незалежно від пори року. З рекуператором Прана вам буде затишно й комфортно. Спробуйте і, ви не зможете від нього відмовитися.